រាជធានី​ភ្នំពេញ ៖ ស្ត្រី​ជា​និស្សិត​ឆ្នាំ​ទី​៣ តែងខ្លួន​ជា​ប្រុស​ម្នាក់​ត្រូវ​បាន​កម្លាំង​ប៉ុស្តិ៍​នគរបាល​រដ្ឋបាល​ទឹកល្អក់​ទី​៣ នៃ​អធិការដ្ឋាន​នគរបាល​ខណ្ឌទួលគោក​បាន​ធ្វើការ​ឃាត់ខ្លួន បន្ទាប់​ពី​បង្ក​ហិ​.​ង្សា​ដោយ​ចេតនា​ប្រើ​ដៃ និង​ខ្សែ​ក្រ​វ៉ា​ត់វា​.​យ​ទៅ​លើ​ស្ត្រី​ម្នាក់ បណ្តាល​ឲ្យ​របួស​ជាំ​ភ្លៅ​ខាងឆ្វេង ,​ពក​ក្បាល និង​បែក​បបូរមាត់…
រាជធានី​ភ្នំពេញ ៖ ស្ត្រី​ជា​និស្សិត​ឆ្នាំ​ទី​៣ តែងខ្លួន​ជា​ប្រុស​ម្នាក់​ត្រូវ​បាន​កម្លាំង​ប៉ុស្តិ៍​នគរបាល​រដ្ឋបាល​ទឹកល្អក់​ទី​៣ នៃ​អធិការដ្ឋាន​នគរបាល​ខណ្ឌទួលគោក​បាន​ធ្វើការ​ឃាត់ខ្លួន បន្ទាប់​ពី​បង្ក​ហិ​.​ង្សា​ដោយ​ចេតនា​ប្រើ​ដៃ និង​ខ្សែ​ក្រ​វ៉ា​ត់វា​.​យ​ទៅ​លើ​ស្ត្រី​ម្នាក់ បណ្តាល​ឲ្យ​របួស​ជាំ​ភ្លៅ​ខាងឆ្វេង ,​ពក​ក្បាល និង​បែក​បបូរមាត់ ។
តាម​នគរបាល​ខណ្ឌទួលគោក បានអោយ​ដឹង​ថា ជនសង្ស័យ​រូប​នោះ​ឈ្មោៈ តែ ទីង​ឈាង ភេទ​ស្រី (​ស្រី​តែងខ្លួន​ធ្វើ​ប្រុស​) អាយុ​២៣​ឆ្នាំ ជនជាតិ​ខ្មែរ មុខរបរ​និស្សិត ឆ្នាំ​ទី​៣ ស្នាក់​នៅផ្ទះ​ភូមិ​ស្វាយ​រលំ សង្កាត់​ស្វាយ​រលំ ក្រុង​តា​ខ្មៅ ខេត្តកណ្ដាល ។
ចំណែក​ជន​រង​គ្រោះ​ឈ្មោះ ហេង ឌី​ម៉​ង់ ភេទ​ស្រី អាយុ​២៣​ឆ្នាំ ជនជាតិ​ខ្មែរ មុខរបរ បុគ្គលិក​ក្រុមហ៊ុន លក់​គ្រឿងក្រអូប ស្នាក់​នៅផ្ទះ​លេខ​៤៤A ផ្លូវ​លេខ​២៤៧ ក្រុម​ទី​១ ភូមិ​១ សង្កាត់​ទឹកល្អក់​ទី​៣ ខណ្ឌទួលគោក រាជធានី​ភ្នំពេញ ។
តាម​នគរបាល​ខណ្ឌទួលគោក​បានអោយ​ដឹង​ថា ជនសង្ស័យ ត្រូវ​បាន​កម្លាំង​ប៉ុស្តិ៍​នគរបាល​រដ្ឋបាល​ទឹកល្អក់​ទី​៣ នៃ​អធិការដ្ឋាន​នគរបាល​ខណ្ឌទួលគោក​ធ្វើការ​ឃាត់ខ្លួន កាលពី​វេលា​ម៉ោង​១៨​និង​៣០​នាទី​ថ្ងៃ​ទី​២៦ ខែមីនា ឆ្នាំ​២០២៥ ពី​បទ​ហិ​.​ង្សា ដោយ​ចេតនា​(​ប្រើ​ដៃ និង​ខ្សែ​ក្រ​វ៉ា​ត់វា​.​យ​ទៅ​លើ​ជន​រង​គ្រោះ បណ្តាល​ឲ្យ​របួស​ជាំ​ភ្លៅ​ខាងឆ្វេង ,​ពក​ក្បាល និង​បែក​បបូរមាត់​) ប្រព្រឹត្ត​នៅ​ចំណុច​ផ្ទះ​លេខ​៤៤A ផ្លូវ​លេខ​២៤៧ ក្រុម​ទី​១ ភូមិ​១ សង្កាត់​ទឹកល្អក់​ទី​៣ ខណ្ឌទួលគោក រាជធានី​ភ្នំពេញ ។
បច្ចុប្បន្ន ជនសង្ស័យ​កំពុង​ឃាត់ខ្លួន​ជា​បណ្ដោះអាសន្ន​នៅ​អធិការដ្ឋាន​នគរបាល​ខណ្ឌទួលគោក ដើម្បី​សាកសួរ និង​ចាត់ការ​បន្ត​តាម​នីតិវិធី ៕