នគរបាល​ខណ្ឌទួលគោក ឃាត់ខ្លួន​​នារី​ម្នាក់ យក​ខ្សែ​ក្រ​វ៉ា​ត់​វាយ​នារី​ម្នាក់ទៀត រង​របួស
រាជធានី​ភ្នំពេញ ៖ កម្លាំង​ប៉ុស្តិ៍​នគរបាល​រដ្ឋបាល​ទឹកល្អក់​ទី​៣ នៃ​អធិការដ្ឋាន​នគរបាល​ខណ្ឌទួលគោក បាន​ធ្វើការ​ឃាត់ខ្លួន​ជនសង្ស័យ​០១​នាក់ ពី​បទ​ហិ​.​ង្សា​ដោយ​ចេតនា (​ប្រើ​ដៃ និង​ខ្សែ​ក្រ​វ៉ា​ត់​វាយ​ទៅ​លើ​ជន​រង​គ្រោះ​បណ្តាល​ឲ្យ​របួស​ជាំ​ភ្លៅ​ខាងឆ្វេង​, ពក​ក្បាល និង​បែក​បបូរមាត់​)…
រាជធានី​ភ្នំពេញ ៖ កម្លាំង​ប៉ុស្តិ៍​នគរបាល​រដ្ឋបាល​ទឹកល្អក់​ទី​៣ នៃ​អធិការដ្ឋាន​នគរបាល​ខណ្ឌទួលគោក បាន​ធ្វើការ​ឃាត់ខ្លួន​ជនសង្ស័យ​០១​នាក់ ពី​បទ​ហិ​.​ង្សា​ដោយ​ចេតនា (​ប្រើ​ដៃ និង​ខ្សែ​ក្រ​វ៉ា​ត់​វាយ​ទៅ​លើ​ជន​រង​គ្រោះ​បណ្តាល​ឲ្យ​របួស​ជាំ​ភ្លៅ​ខាងឆ្វេង​, ពក​ក្បាល និង​បែក​បបូរមាត់​) ប្រព្រឹត្ត​នៅ​ចំណុច​ផ្ទះ​លេខ​៤៤A ផ្លូវ​លេខ​២៤៧ ក្រុម​ទី​១ ភូមិ​១ សង្កាត់​ទឹកល្អក់​ទី​៣ ខណ្ឌទួលគោក រាជធានី​ភ្នំពេញ កាលពី​វេលា​ម៉ោង​ប្រហែល​២៣​និង​៣០​នាទី​យប់​ថ្ងៃ​ទី​២៦ ខែមីនា ឆ្នាំ​២០២៥ ។
ជនសង្ស័យ​ឈ្មោៈ តែ ទីង​ឈាង ភេទ​ស្រី (​ខ្ទើយ​ស្រី​ធ្វើ​ប្រុស​) អាយុ​២៣​ឆ្នាំ ជនជាតិ​ខ្មែរ មុខរបរ និស្សិត​សាលា​រចនា ឆ្នាំ​ទី​៣ ស្នាក់​នៅផ្ទះ​ភូមិ​ស្វាយ​រលំ សង្កាត់​ស្វាយ​រលំ ក្រុង​តា​ខ្មៅ ខេត្តកណ្ដាល ។
ជន​រង​គ្រោះ​ឈ្មោះ ហេង ឌី​ម៉​ង់ ភេទ​ស្រី អាយុ​២៣​ឆ្នាំ ជនជាតិ​ខ្មែរ មុខរបរ បុគ្គលិក​ក្រុមហ៊ុន លក់​គ្រឿងក្រអូប ស្នាក់​នៅផ្ទះ​លេខ​៤៤A ផ្លូវ​លេខ​២៤៧ ក្រុម​ទី​១ ភូមិ​១ សង្កាត់​ទឹកល្អក់​ទី​៣ ខណ្ឌទួលគោក រាជធានី​ភ្នំពេញ ។
ជន​រង​គ្រោះ​រង​របួស​ស្នាម​ជាំ​ភ្លៅ​ខាងឆ្វេង​, ពក​ក្បាល និង​បែក​បបូរមាត់ (​ដោយសារ​ជនសង្ស័យ​ខាងលើ​វាយ​នៅ​ពេល​មាន​ទំនាស់​គ្នា​) ។
បច្ចុប្បន្ន ជនសង្ស័យ​ខាងលើ កំពុង​ឃាត់ខ្លួន​ជា​បណ្ដោះអាសន្ន នៅ​អធិការដ្ឋាន​នគរបាល​ខណ្ឌទួលគោក ដើម្បី​សាកសួរ និង​ចាត់ការ​បន្ត​តាម​នីតិវិធី ៕